FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
अजय बर्तौला प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका cao@kageshworimanoharamun.gov.np मोबाइलः९८५१२५००१४ कार्यालयः ०१-४४५१२४२,ext १४६
स्मिता नेपाल अधिकृतस्तर नवौँ - kageshworieducation@gmail.com ९८४१७३७७८५
विमल प्रसाद निरौला शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा(विध्यालय निरिक्षक ) ९८४४०४४१०९
राम ब.देउजा पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा प्रमुख ९८४१२९४९८४
बालकृष्ण दाहाल बरिष्ठ अधिकृत लेखा शाखा ९८५११८८९९०
अनिता तामाङ अधिकृत सहकारी शाखा प्रमुख ९८४७०२००३६
पुष्पा दाहाल लेखा अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४१५७०९८९
कुमार सिंह डाँगी जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८४१७१५५४६
सञ्जिव पुडासैनी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(योजना शाखा) ९८४९९०७६१३
प्रिति सापकोटा इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ५) ९८४९५९८६३७
सुदिप लामिछाने अधिकृतस्तर सातौँ योजना शाखा प्रमुख ९८४९६६११२२
सन्देश कुमार ढकाल इन्जिनियर योजना शाखा ९८४१३७६६६३
कृष्ण प्रसाद ज्ञवाली वेरुजु व्यवस्थापन अधिकृत वेरुजु व्यवस्थापन शाखा प्रमुख ९८४७०६५३३४
लक्ष्मी कोईराला सि.अ.हे.ब. छैठौ स्वास्थ्य शाखा ९८४१३५७७९२
मकरध्वज के.सी. अधिकृत छैठौ न्यायिक समितिको सचिवालय ९८४१३५४९५६
माधव खतिवडा अधिकृत छैठौ प्रशासन,राजश्व , वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा ९८४९४१३२९०
मेनका तिवारी भट्टराई अधिकृत छैठौ कृषि शाखा प्रमुख ९८४६०९८७९०
रविन खड्का इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा ९८४१२००८३३
दीपा कार्की इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ८) ९८६०४७८८४३
सन्जिव प्रताप ज.ब.रा. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं.७) ९८४१२४६६४८/९८५११४४३४०
सुमित चापागाई इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ६) ९८४१५७९९६३
श्रीराम चौलागाई अधिकृतस्तर सातौँ भवन शाखा प्रमुख srchaulagain@gmail.com ९८४१८८७४७८
नविन पाण्डे अधिकृतस्तर सातौँ प्रविधिक शाखा प्रमुख ९८५१०८६४६२
प्रकाश खड्का सूचना प्रबिधि अधिकृत प्रविधिक शाखा (सुचना) ९८४१९०९८४५
कृष्ण भरोसा वस्नेत इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ९) ९८४९१६४०७४
आशिष भट्ट इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५१०९७८२९
सुरेन्द्र वटाला शाखा अधिकृत श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा शाखा(रोजगार संयोजक) ९८४९६०७१७४
सविना कुमारी श्रेष्ठ अधिकृत छैठौ महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख ९८६८४३८१८०
विश्वास ज्ञवाली अधिकृतस्तर सातौँ शिक्षा शाखा
लिजना खड्का सूचना प्रबिधि अधिकृत प्राविधिक शाखा (सूचना) ९८४१७४०७०१
पार्वती दुरा साहायक स्तर पाचौँ तह महिला तथा बालबालिका शाखा ९८४१७७५३६९
रिवाज बोहोरा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ५) ९८६८५४२८७६
लिलमराज राई सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ४) ९८४१२०५६४८
सुनिता उप्रेती ना.सु राजश्व शाखा ९८४९३७४८९०
कृष्ण वन्जाडे पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८५१०१९०१५
जयराम थापा सर्वेक्षक प्राविधिक शाखा ९८५११०५६६४
पुष्कर पुडासैनी लेखापाल लेखा शाखा ९८४१६७१४४२
निश्चिता थापा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ९) ९८४१४१७३८३
देव चन्द्र फुयाल पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८४१७५६७१३
रामेश्वर दाहाल अधिकृत छैठौ जिन्सी उप-शाखा प्रमुख ९८५१०४५९८२
महेश ढकाल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं ३) ९८४९९२२८१६
अस्मिता गजुरेल साहायक स्तर पाचौँ तह राजश्व शाखा ९८६१०३९२०९
रविन्द्र महतो सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( भवन शाखा) ९८१७८६३०७१
मनिता मिजार कानुनी सहजकर्ता न्यायीक समिति ९८०८५६०४१७
अभिषेक तिमिल्सिना सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८५१०६९८२५
सविता पौडेल साहायक स्तर पाचौँ तह सूचना प्रविधि उप-शाखा ९८६०९८९४९६
बाबुराम के.सी. कम्प्युटर अपरेटर नगर प्रमुखको सचिवालय(प्रशासन शाखा) ९८५१०३२७३४
अर्चना कार्की एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१४१८३६२
मिना कोईराला कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४९९५५३०२
श्रीराम खनाल एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१३६२३३४
अशोक दाहाल स. कम्प्युटर अपरेटर प्राविधिक शाखा ९८४९८१९१५९
सीता मालमुल स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८६१५८८४१३
बहादुर सिंह मोक्तान सह लेखापाल लेखा शाखा ९८४९००३३०३
राजाराम लामिछाने स. कम्प्युटर अपरेटर लेखा शाखा ९८४१४९६३९२
विष्णु कुमारी पुडासैनी स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८४१३२१३८३
गंगा घिमिरे स. कम्प्युटर अपरेटर शिक्षा शाखा ९८४३०९१४३
हेम प्रसाद फुयाल खरिदार ९८४१६५५०३०
सावित्री चापागाई स. कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४१७१११३८
शिला रावत फिल्ड सहायक ९८०८९८५१०१
अञ्जुला सिग्देल अधिकारी सहायकस्तर चौथो राजश्व शाखा ९८४१३५५९३२
अर्जुन ढकाल हेल्पर प्राविधिक शाखा ९८४१२३०९६०
सुविन कार्की नगर प्रहरी असई ९८६००३४८१०
लक्षमण रोक्का नगर प्रहरी हवलदार ९८५११६९३४३
राजु थापा नगर प्रहरी जवान ९८०४३५२९१०
हरिहर सिंखडा नगर प्रहरी जवान ९८४११४५२४६
साकार ढकाल नगर प्रहरी जवान ९८४३२४१९४०
प्रमोद थापामगर नगर प्रहरी जवान ९८४३६५५५०९
राजाराम फुयाल नगर प्रहरी जवान ९८४३५२६३७०
पुष्कर चापागाँई नगर प्रहरी जवान ९८४१७५५४९१
गायत्री पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८४१४०५४३४
अनोज तामाङ नगर प्रहरी जवान ९८४९३०८५०५
कृष्ण बहादुर खत्री प्राविधिक सहायक शिक्षा शाखा ९८४१०२६२६०
राजेश सुवाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं १) ९८४१७९०७०४
गायत्री खड्का सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ७) ९८४४३९८००७
मन्जु खनाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ६) ९८४७८५७३६३
रमेश कुमार चौधरी सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८०८८२१९२१
सोनाम बुद्द लामा स्वयंसेवक शिक्षा तथा खेलकुद शाखा ९८५१२२५८९०
अजय के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा ९८५१२४९८४९
तिर्थ बहादुर नगरकोटी कार्यालय सहयोगी योजना शाखा ९८४९०१७८५०
गणेश कोईराला हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
सानुभाई थापा कार्यालय सहयोगी पशु सेवा शाखा
हरिकृष्ण थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१९४०४५०
कृष्ण बहादुर सुनार पाले प्रशासन शाखा
ईन्दिरा कुईकेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८१०००९८५६
तिर्थ बहादुर रोक्का कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८६३८००६८२
नवराज ओझा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१६२७४८४
सावित्री सार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा
जयराम थापा हलुका सवारी चालक नगर प्रहरी ९८५११४२१२७
गोमा चौलागाई पुडासैनी कार्यालय सहयोगी न्यायिक समिति ९८१३८७११५९
मनिष पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८६०१४८२३५
सावित्री चापागाई स. कम्प्युटर अपरेटर ९८४१७१११३८
सपन शााह अमिन प्राविधिक शाखा ९८४२४२९५९०
भिमसेन भुजेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन ९८४१४२११६३
रामबाबु कोइराला कार्यालय सहयोगी ९८४१६३१३८९
विनोद कुमार धिताल खा.पा.स.टे ९८०८७८९६५०