FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Rajaram Pudasaini Spokes Person कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका 9851094922
विमल प्रसाद निरौला शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा(विध्यालय निरिक्षक ) ९८४४०४४१०९
राम ब.देउजा पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा प्रमुख ९८४१२९४९८४
ऋषिकेश तिम्सिना शाखा अधिकृत योजना शाखा प्रमुख ९८५१२३१५११
बालकृष्ण दाहाल लेखा अधिकृत लेखा शाखा ९८५११८८९९०
अनिता तामाङ अधिकृत सहकारी शाखा प्रमुख ९८४७०२००३६
पुष्पा दाहाल लेखा अधिकृत आ.ले.प शाखा ९८४१५७०९८९
कुमार सिंह डाँगी जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८४१७१५५४६
सञ्जिव पुडासैनी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(योजना शाखा) ९८४९९०७६१३
उमेश जंग थापा स्ट्रक्चर इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा प्रमुख ९८५११८४२१९
कृष्ण प्रसाद ज्ञवाली वेरुजु व्यवस्थापन अधिकृत वेरुजु व्यवस्थापन शाखा प्रमुख ९८४७०६५३३४
लक्ष्मी कोईराला सि.अ.हे.ब. छैठौ स्वास्थ्य शाखा ९८४१३५७७९२
मकरध्वज के.सी. अधिकृत छैठौ न्यायिक समितिको सचिवालय ९८४१३५४९५६
माधव खतिवडा अधिकृत छैठौ वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा ९८४९४१३२९०
मेनका तिवारी भट्टराई अधिकृत छैठौ कृषि शाखा प्रमुख ९८४६०९८७९०
दीपा कार्की इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ८) ९८६०४७८८४३
रविन खड्का इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा ९८४१२००८३३
सन्जिव प्रताप ज.ब.रा. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं.७) ९८४१२४६६४८/९८५११४४३४०
सुमित चापागाई इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ६) ९८४१५७९९६३
कुमार विक्रम पराजुली इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८६०१८३०३८
कृष्ण भरोसा वस्नेत इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ९) ९८४९१६४०७४
आशिष भट्ट इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५१०९७८२९
सुरेन्द्र वटाला शाखा अधिकृत श्रम रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा शाखा(रोजगार संयोजक) ९८४९६०७१७४
सविना कुमारी श्रेष्ठ अधिकृत छैठौ महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख ९८६८४३८१८०
विश्वास ज्ञवाली अधिकृत छैठौ शिक्षा शाखा
लिजना खड्का सूचना प्रबिधि अधिकृत प्राविधिक शाखा (सूचना) ९८४१७४०७०१
रिवाज बोहोरा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ५) ९८६८५४२८७६
सविता पौडेल साहायक स्तर पाचौँ तह सूचना प्रविधि उप-शाखा ९८६०९८९४९६
मनिता मिजार कानुनी सहजकर्ता न्यायीक समिति ९८०८५६०४१७
सुनिता उप्रेती ना.सु राजश्व शाखा ९८४९३७४८९०
महेश ढकाल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं ३) ९८४९९२२८१६
लिलमराज राई सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं ४) ९८४१२०५६४८
कृष्ण वन्जाडे पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८५१०१९०१५
पुष्कर पुडासैनी लेखापाल लेखा शाखा ९८४१६७१४४२
सीमा आचार्य सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा(वडा नं ९) ९८४३६९८३२३
जयराम थापा सर्वेक्षक प्राविधिक शाखा ९८५११०५६६४
देव चन्द्र फुयाल पशु प्राविधिक पशु सेवा शाखा ९८४१७५६७१३
निश्चिता थापा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ९) ९८४१४१७३८३
अभिषेक तिमिल्सिना सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८५१०६९८२५
अस्मिता गजुरेल साहायक स्तर पाचौँ तह राजश्व शाखा ९८६१०३९२०९
रविन्द्र महतो सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ( भवन शाखा) ९८१७८६३०७१
रामेश्वर दाहाल साहायक स्तर पाचौँ तह जिन्सी उप-शाखा प्रमुख ९८५१०४५९८२
श्रीराम खनाल एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१३६२३३४
विद्या अधिकारी कम्प्युटर अपरेटर जीन्सी शाखा ९८४१००७६९४
बाबुराम के.सी. कम्प्युटर अपरेटर नगर प्रमुखको सचिवालय(प्रशासन शाखा) ९८५१०३२७३४
मिना कोईराला कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४९९५५३०२
अर्चना कार्की एम.आई.एस.अपरेटर ९८४१४१८३६२
कृष्ण प्रसाद गौतम स. कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ९८५१०७०९२९
विष्णु कुमारी पुडासैनी स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८४१३२१३८३
गंगा घिमिरे स. कम्प्युटर अपरेटर शिक्षा शाखा ९८४३०९१४३
बहादुर सिंह मोक्तान सह लेखापाल लेखा शाखा ९८४९००३३०३
अशोक दाहाल स. कम्प्युटर अपरेटर प्राविधिक शाखा ९८४९८१९१५९
राजाराम लामिछाने स. कम्प्युटर अपरेटर लेखा शाखा ९८४१४९६३९२
सीता मालमुल स. कम्प्युटर अपरेटर फाइल शाखा ९८६१५८८४१३
हेम प्रसाद फुयाल खरिदार ९८४१६५५०३०
सावित्री चापागाई स. कम्प्युटर अपरेटर योजना शाखा ९८४१७१११३८
अर्जुन ढकाल हेल्पर प्राविधिक शाखा ९८४१२३०९६०
शिला रावत फिल्ड सहायक ९८०८९८५१०१
अन्जुला सिग्देल अधिकारी सहायकस्तर चौथो दर्ता चलानी शाखा ९८४१३५५९३२
सुविन कार्की नगर प्रहरी हवलदार ९८६००३४८१०
लक्षमण रोक्का नगर प्रहरी हवलदार ९८४९४२०३४०
साकार ढकाल नगर प्रहरी जवान ९८४३२४१९४०
प्रमोद थापामगर नगर प्रहरी जवान ९८४३६५५५०९
राजाराम फुयाल नगर प्रहरी जवान ९८४३५२६३७०
पुष्कर चापागाँई नगर प्रहरी जवान ९८४१७५५४९१
गायत्री पुडासैनी नगर प्रहरी जवान ९८४१४०५४३४
अनोज तामाङ नगर प्रहरी जवान ९८४९३०८५०५
राजु थापा नगर प्रहरी जवान ९८०४३५२९१०
हरिहर सिंखडा नगर प्रहरी जवान ९८४११४५२४६
कृष्ण बहादुर खत्री प्राविधिक सहायक शिक्षा शाखा ९८४१०२६२६०
राजेश सुवाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं १) ९८४१७९०७०४
गायत्री खड्का सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ७) ९८४४३९८००७
मन्जु खनाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा (वडा नं. ६) ९८४७८५७३६३
रमेश कुमार चौधरी सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ( वडा नं २) ९८०८८२१९२१
सोनाम बुद्द लामा स्वयंसेवक शिक्षा तथा खेलकुद शाखा ९८५१२२५८९०
नवराज ओझा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१६२७४८४
सावित्री सार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा
अजय के.सी. हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
तिर्थ बहादुर नगरकोटी कार्यालय सहयोगी योजना शाखा ९८४९०१७८५०
गणेश कोईराला हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा
सानुभाई थापा कार्यालय सहयोगी पशु सेवा शाखा
हरिकृष्ण थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१९४०४५०
तिर्थ बहादुर रोक्का कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८६३८००६८२
कृष्ण बहादुर सुनार पाले प्रशासन शाखा
ईन्दिरा कुईकेल कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८१०००९८५६
जयराम थापा हलुका सवारी चालक नगर प्रहरी ९८५११४२१२७